سایت تخصصی املاک ایران
سایت تخصصی املاک ایران

قابلیت تغییر نام کاربری پلی‌استیشن، از یکی دو روز پیش رسما فعال شده است؛ طوری که کاربران شبکه‌ی پلی‌استیشن می‌توانند نام حساب کاربری خودشان را تغییر دهند. سونی مهر ماه سال گذشته بود که رسما خبر از ارایه‌ی این امکان داد و در حالی که در چند ماه گذشته اطلاعات زیادی از این قابلیت نشنیده بودیم، در حال حاضر کاملا امکان تغییر نام حساب کاربری پلی‌استیشن وجود دارد. با این حال، تغییر نام کاربری پلی‌استیشن چندان هم راحت و بدون مشکل نخواهد بود.

طبق گفته‌ی سونی، فقط بازی‌هایی که رسما از روز ۱ آوریل سال ۲۰۱۸ به بعد عرضه شده‌اند پشتیبانی می‌شود. سونی هشدار داده است که بازی‌ها ممکن است از قابلیت تغییر نام کاربری افراد پشتیبانی نکنند؛ طوری که احتمال از دست رفتن تروفی‌ها، خریدهای درون بازی‌ها و پیشرفت‌ها و اساسا هر چیزی که به بخش آنلاین یک بازی ربط داشته، وجود دارد.

سونی هشدار داده است که بازی‌های زیادی ممکن است از قابلیت تغییر نام کاربری افراد پشتیبانی نکنند.
سونی گفته که تعداد زیادی از بازی‌ها را آزمایش کرده، ولی احتمال از دست دادن اطلاعات آنلاین بازی‌های پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا در واقع زیاد است. از طرفی، سونی لیستی از بازی‌های پلی‌استیشن ۴ که مشکل دارند تهیه کرده است. این لیست شامل بازی‌هایی مثل LittleBigPLanet 3 یا Everybody’s Gold یا بازی‌های بیسبال خود سونی است و از بازی‌هایی می‌گوید که کاربران در پی تغییر نام، تمام اطلاعات‌شان را از دست خواهند داد.

لیست دیگری هم از بازی‌های مشکل‌دار وجود دارند که ظاهرا فقط بخشی از اطلاعات کاربران در آن‌ها از بین خواهد رفت. بازی‌هایی مثل بلادبورن، آنچارتد ۴، آخرین ما و جی‌تی‌ای ۵ در این لیست وجود دارند. مشکلات این بازی‌ها کمتر است و شاید تمام اطلاعات بازی‌کننده‌ها از دست نرود، ولی در عین حال ممکن است در این بازی‌ها نام قدیمی حساب کاربری افراد باقی بماند و حتی پس از تغییر هم نشان داده شود.

تغییر نام کاربری پلی‌استیشن برای بار نخست، رایگان خواهد بود. پس از یک بار تغییر، باید برای هر بار تغییر نام، ۱۰ دلار پرداخت کرد. این رقم برای مشترکان سرویس پلی‌استیشن پلاس ۵ دلار خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم پیش از تغییر نام کاربری، نگاهی به لیست کامل بازی‌هایی که با تغییر نام مشکل دارند، بیاندازید.

منبع: وبلاگ پلی‌استیشن

The online purchase procedure is normally

Consequently, in the event you really wish to get the best results to your academic career and academic excellence, then go for an online writing service supplier to do the task for you so you can have the very best results in your

It is essential that

This is very important for you to think about since in

When pupils write urgent

In order to try it, they have to understand the concepts of writing a study affordable-papers.net document.

essays, then they will always be on the lookout for the immediate demands in the time of the essay.

the event that you discover that your research paper is disappointing, you can return it and get your cash.

you proceed through the prices that different authors are offering.

academic endeavor.

very easy and easy.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید